top of page

LINKIFY

Public·13 ARTIST

[[shikoni===]] Partizani Tiranë Roma drejtpërdrejt live 12 gusht 2023


E hënë - e enjte 23:35Rejhan dhe Emir nuk mund te ishin me te ndryshem, por jeta e tyre nderthuret nga nje premtim, qe i bashkon ata ne menyren me te papritur... Nje bisnesmen i suksesshem, ne prag te vdekjes, detyron djalin e tij trashegimtar, te martohet me nje vajze engjellore nga fshati, Rejhan. Emir eshte beqari “rebel” i familjes, i betuar qe nuk do te martohet kurre. Tortura e Rejhan nis sa ve kemben ne ate shtepi nga vjehrra dhe bashkeshorti i saj.
[[TV DREJTPËRDREJT<<<]] Egnatia Erzeni drejtpërdrejt 21 maj


RTSH Radio Televizioni Shqiptar | Tirana - Facebook


[[Shikoni==]] Partizani Tiranë Roma drejtpërdrejt live 12.08.2023


Cfare do te ndodhe me kete martese te diktuar? A do te arrije Rejhan te jete jete e lumtur dhe te “zbuse” zemren e Emirit me miresine e saj? E hënë - e premte 13:20Seher duhet te coje deri ne fund amanetin e motres se saj dhe te kujdeset per nipin, Jusufin e vogel. Te dy bashke e gjene veten te zene “peng” brenda viles luksoze ku mungon dashuria dhe lumturia. I zoti i shtepise, Jamani, nje biznesmen i fuqishem, por shume i eger dhe i ftohte.


20 minuta e së shtunës kur avioni i "Gjergj Fishta" i "Air Albania" me ekipin e Romës në bord, mbërriti në aeroportin Miqësorja Partizani–Roma, Ziu: Roma ekip i madh, por të kuqtë do të japin maksimumin! Pak orë para takimit miqër Partizani–Roma, kanë filluar edhe parashikimet për rezultatin e takimit. Traineri i njohur Febron Ziu duke folur Miqësorja Partizani–Roma, një erë e re transmetimesh sportive në ekranin e televizionit publik shqiptar Roma rikthehet sot në Tiranë, aty ku më 25 maj të vitit të shkuar shkroi një tjetër kapitull të lavdishëm të historisë Partizani–Roma, Shehu për RTSH 24: Ngjarje e veçantë jo vetëm për sportin shqiptar! Ish futbollisti i Partizanit Ylli Shehu e konsideron takimin miqësor mes Partizantit dhe Romës që pritet të zhvillohet të shtunën në Partizani - Roma, katër shqiptarë gjykojnë takimin Një katërshe gjyqtarësh shqiptarë do të gjykojë miqësoren mes Partizanit dhe Romës, të shtunën në mbrëmje Maliq/ 62-vjeçari plagosi gruan e djalin dhe nuk u dorëzua, ekzekutohet nga RENEA Të shtunën u shënua një ngjarje e rëndë në fshatin Qesarakë të Maliqit, që rezultoi me të paktën një Balla, thirrje të rinjve: Sfida për të rinuar Policinë e Shtetit e hapur! Në Ditën Ndërkombëtare të Rinisë, Ministri i Brendshëm, Taulant Balla ka ripërsëritur ftesën për të rinjtë Vrasja ne Maliq, Berisha: Duhej shmangur! Balla cinik dhe kriminal! Kreu i grupimit të Rithemelimit në PD Sali Berisha, dënoi të shtunën vrasjen nga policia të një sëmuri mendor, ndërsa Sport Shko tek Rtsh Sport Formacionet, Zekiç nuk rrezikon titullarët, Mourinho aktivizon më të mirët “Air Albania” do të thotë fitore, Roma rikujton finale me Fejnordin Partizani pret Romën mbrëmjen e sotme në orën 20:00 në stadiumin “Air Albania” për të zhvilluar një ndeshje miqësore.


Nje super prodhim, me nje kast aktoresh te shkelqyer kryesuar nga Engin Altan Düzyatan. E hënë - e premte 20:00“13-ta”, një agjent sekret që arratiset nga burgu në kërkim të identitetit, të vërtetës dhe të shkuarës së tij. Dikush kërkon ta infiltroje brenda “Shtëpisë së bardhë”. Bëhu pjesë e komplotit më të rrezikshem... Fitues i disa çmimeve për regjinë më të mirë, aktori më i mirë dhe fotografia më e mirë.


A ka dashuri me te madhe dhe me te bukur dhe me te veshtire se ajo mes Feritit dhe Sejran? Bazuar ne nje ngjarje te vertete! E hënë - e shtunë 18:20Kadir, 2 motrat dhe vellai i tij, mbesin jetime brenda nje dite, nga humbja e prinderve te tyre. Lufta per te mbijetuar dhe kush qendron pas tragjedise se tyre... Nje drame njerezore e fuqishme, qe te le pa fryme... Nje histori frymezuese mbijetese dhe nje nga skenaret me jetesore, i vleresuar si nga kritika dhe teper i preferuar nga publiku boteror.


AS Roma vs Partizani Transmetim i drejtpërdrejtë Sot, 12


Nje dashuri e pamohueshme nis te rritet ne zemren e dikujt... E hënë - e shtunë 14:30 PolitikëMË shumë KËMBIMI VALUTORValuta Blihet ShitetHoroskopi 12 Gusht 2023 DashiMund të përjetoni momente emocionesh dhe fantazie që forcojnë lidhjen tuaj. Nëse jeni beqarë, mund të tërhiqni vëmendjen e dikujt që vlerëson karizmën dhe elegancën tuaj. Ju jeni në gjendje të shprehni talentin dhe stilin tuaj me origjinalitet dhe harmoni. Mund të keni të ardhura të mira ose kursime të konsiderueshme. DemiJu mund të përjetoni momente qetësie dhe ndarjeje që përmirësojnë marrëdhënien tuaj.


[SHIKO TV***] Partizani Tiranë Roma drejtpërdrejt live 12 gu


Per Xhejlin cdo mjet ose metode eshte e lejuar per te arritur drejtesine. Per Ilgaz, ligji dhe drejtesia jane e njejta gje. Turpi i nje prej familjareve te tu, behet hija jote per gjithe jeten. Nje serial dramatik ne vend te pare ne cdo episod te tij, duke i shpallur si seriali me i ndjekur i vitit, me shifra rekord audience.


Nga kompania nr. 1 ne Turqi, Ayapim me aktoret e famshem Kaan Urgancioglu dhe Pinar Deniz, te vleresuar si aktoret me te mire ne nje serial dramatik. E premte 21:00, e shtunë & e diel 20:05Ferit, beqari i pashem i familjes Korhan eshte me capkeni dhe me i papergjegjshmi nga te gjithe. Halis Korhan, vendos qe nipi i tij Ferit duhet te martohet... Nje dashuri me shikim te pare ndryshon jeten e te gjitheve! Dikush ben plane per tu hakmarre dhe per te fituar jeten qe ju vodh! Dikush tjeter behet pjese e nje super vile e mbushur me tradheti, genjeshtra dhe sekrete.


Live Commentary - Partizani vs Atletic Escaldes | 01. 08. 2023Match ends, Partizani Tirana 4, Atletic Escaldes 1. 90'+6' Second Half ends, Partizani Tirana 4, Atletic Escaldes 1. 90'+5' Goal! Partizani Tirana 4, Atletic Escaldes 1. Eros Grezda (Partizani Tirana) left footed shot from the centre of the box to the centre of the goal. 90'+4' Goal! Partizani Tirana 3, Atletic Escaldes 1. Guillaume López (Atletic Escaldes) converts the penalty with a right footed shot to the high centre of the goal. 90'+3' David Atanaskoski (Partizani Tirana) is shown the yellow card for a bad foul. 84' Substitution, Atletic Escaldes.


Kreu | Radio Televizioni ShqiptarLajme Shko tek Rtsh24 Një shqiptar në kampin e Romës, Kumbulla: Partizani ka ekip të mirë, Rama ka të drejtë, për bukuritë në Shqipëri s’ja kemi zili askujt Ndeshja Partizani- Roma jehonë edhe në mediat italiane: Miqësorja e fundit për Giallorossi, formacionet e mundshme Ndeshja Partizani- Roma është subjekt edhe i mediave italiane. Today. it, një faqe kjo e specializuar për sportin, ka bërë një Rama: Roma e Murinjos zbret në Tiranë për mbrëmjen e sotme në Air Albania Stadium! Vizita e trajnerit Jose Mourinho dhe ekipit të tij, Roma, në Tiranë duket se po ndiqet me vëmendje edhe nga kryeministri Edi Rama. Në rrjetet Mourinho: Faleminderit Tirana që na mirëprite sërish! Trajneri i Romës Jose Mourinho duket mjaft i kënaqur nga vizita e tij e dytë në Tiranë. Sapo është akomoduar në hotel, ai Mourinho për RTSH: "Jam gjithmonë i lumtur të vij këtu! " Ishte ora 12.


Tv KlanKLAN, TELEVIZIONI KOMBËTAR MË I MADH NË TERRITORET SHQIPFOLËSE SERIALET NE TV KLANSeriali turk më i kushtueshëm i të gjitha kohërave me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Me aktorin më të famshëm dhe më të paguar Burak Ozcivit. Shifra rekord shikueshmërie në çdo episod të tij si seriali më i ndjekur në Turqi. Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit, Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës? E hënë - e mërkurë 21:00Nje vrasje bashkon bashke nje avokate dhe nje prokuror, te perfshire ne krim, njerezit e tyre me te dashur. Te dy jane te suksesshem ne profesion, por ne ane te kunderta ne sallen e gjyqit.


Partizani Tirana live score, schedule & matches | Sofascore


About

Welcome to the group! Connect with other members, get updates and share media.

ARTIST

bottom of page