top of page

LINKIFY

Public·13 ARTIST

[FALAS!] Partizani Tiranë Roma transmetim i drejtpërdrejtë 12/08/2023


(((SPORTI===))) Partizani Tiranë Roma transmetim i drejtpërd
Vetëm fillimi i një ere të re, RTSH starton me ndeshjen Partizani-Roma një stinë të re televizivepara 2 dite - RTSHTransmetimi i drejtpërdrejtë i sfidës Partizani-Roma të shtunën në mbrëmje është vetëm starti i një sezoni të ri jo vetëm në transmetimet sportive në RTSH por edhe më gjerë. Gjithçka nis të shtunën në... Ndikimi ekonomik i një ndeshjeje/ Bizneset pranë stadiumit “Arena Kombëtare” në pritje të Partizani- Romapara 3 dite - RTSHNdeshja miqësore Partizani- Roma nuk mirëpritet vetëm nga sportdashësit por edhe nga bizneset pranë stadiumit “Arena Kombëtare ”, që për ta përkthehet në më shumë fitime.


(TV DREJTPËRDREJT) Partizani Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18 shkurt 2023 | VeamosLasFotosShperndaje:. Faqet e takimeve në internet qyteti afër Librazhdi Shqiperia! ROMEO GURAKUQI; takim me shpejtësi geek Erseka Shqiperia. Lotaria amerikane, Ambasada e SHBA-së ka një këshillë për aplikuesit October 23, Në minutën e të Kosova shënon sërish pasi Ndoci shkakton një autogol me rezultatin që shkon Shqipëria ka një mundësi shumë të mirë për të shënuar në minutën e t me Bora Bushatin që e vetëm me portieren nuk arrin të shënojë, ndërsa në minutat shtesë ndëshkohet me karton të kuq edhe sulmuesja Xhesika Ndoj pas kartonit të dytë të verdhë, duke e lënë skuadrën me 9 lojtare. Sfida mbyllet me fitoren të Kosovës U Një ndeshje e luftuar deri në minutën e të, kur maqedonaset arrijnë të zhbllokojnë shifrat me golin e shënuar nga Ibraimi.


Të shtunën miqësorja Partizani-Roma, zbardhet programi i festës në stadiumin Air AlbaniaRoma do të rikthehet në Tiranë më 12 gusht, aty ku 25 majin e vitit të kaluar shkroi një tjetër kapitull të lavdishëm të historisë së saj, teksa bëri të vetin trofeun e edicionit të parë të turneut më të ri të futbollit evropian të klubeve, Ligës së Konferencës. Dhe e githë kjo vizitë e një prej ekipeve ikonë të futbollit italian dhe atii botëror do të vijë ekskluzivisht në Radio Televizionin Shqiptar, që zbardh edhe programin e delegacionit italian në kryegytetin shqiptar. Skuadra e Romës pritet të niset nga kryeqyteti italian në orën 01:45 të së shtunës dhe rreth ores 02:30 pritet të zbarkojë në Aeroportin “Nënë Tereza”, prej nga do tè niset drejt Tiranes, për t’u akomoduar ne një nga hotelet në afërsi të Stadiumit “Arena Kombëtare”. Murinjo dhe skuadra e tij do të largohen nga kryeqyteti shqiptar rreth orës 23:00, dhe githçka do te vijë drejtpërdrejt në “buqetën” e kanaleve të Rrjetit të Radio Televizionit Shqiptar.


[[transmetim televiziv]!] Partizani Tiranë BATE Borisov tran


(((shiko tv))) Partizani Tiranë Roma transmetim i drejtpërdr


Që të mos zhbëjmë Shqipërinë duhet të largojmë rrezikun. Kryesore Opinion Politikë Zgjedhjet Aktualitet Argument Kronikë Ekonomi Sociale Shëndeti Kosova Bota Lufta ne Ukraine Rajoni Sport Panorama Sport Kulturë Dossier Speciale Suplemente Panorama Plus Unë Gruaja Revista Psikologji Kuriozitete Lifestyle. (SHIKO ONLINE==) Erzeni Tirana transmetim i drejtpërdrejtë[Sot@@] Teuta Durrës Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022Mirë se erdhët! Hyni në llogarinë tuaj. emri i përdoruesit. Merrni ndihmë.


Miqësorja me Partizanin, Roma 12 orë në Shqipëri, Dybala në dyshim, 18 mijë tifozë në Arenën Kombëtarepara një dite - Java NewsNjë miqësore luksi për Partizanin, testi i fundit për Romën përpara startit të sezonit. Tirana është pushtuar nga ethet e ndeshjes ku skuadra e drejtuar nga Jose Mourinho do të kthehet në Arenën Kombëtare....


Dhe sikundër çdo eveniment madhor sportiv, edhe kjo miqësore luksi, që është më tepër se thjesht një ndeshje, do të vijë në një transmetim maratonë në ekranin publik si kurrë më parë, që nga momenti kur Roma të zbarkojë në kryeqytetin shqiptar e derisa të largohet prej tij. Murinjo dhe skuadra e tij do të jenë në kryeqytetin shqiptar për afro 12 orë, duke nisur rreth orës 11:00 e deri në ora 23:00 dhe gjithçka do të vijë me hollësi në kanalet e ndryshme të Rrjetit të Radio-Televizionit Shqiptar, që padyshim do të kulmojë me transmetimin pa pagesë të ndeshjes që vë kampionen e Shqipërisë, Partizanin, me një prej skuadrave më historike të futbollit italian dhe atij botëror.


Rrokull Të gjithë Këndej rrokull Rrokull botës Rrokull Shqipërisë Shtypi i ditës Sy më sy Telegrama Tregu Vëzhgim. Mjeku i sëmundjeve infektive, Fauci zbulon se deri kur duhet të…. Përfundon në trotuar automjeti në Tiranë, dy këmbësorë të lënduar. Mësuesi përdhunonte për 7 vite nxënësin e tij, arrestohet nga policia.


filozofi marksist që nuk e mohoi origjinën shqiptare Shiko më shumë Kapitulli 23 Krijimi i boshtit Berlin - Romë Cërrik-Gramsh, dëmtohet rruga nacionale - Top Channel. Banka OTP Albania ka nisur të ofrojë shërbimin shëndetësor TeleDoc për të gjithë punonjësit e saj. Arena Kombëtare Asllan Russi Palace Dinamo Tirana KF Tirana Olympic Park Partizani Tirana Selman Stërmasi Stadium. Digitalb IN TV Radio Televizioni Shqiptar Televizioni Klan Top Channel.


Takim me madhësi plus në Rrogozhina ShqiperiaGjatë sundimit turk, shqiptarët kishin harruar gjithçka për lavdinë e tyre të kaluar nën Skënderbeun. Konica ka qenë njeriu që e rizbuloi dhe e popullarizoi Skënderbeun e flamurin e tij, shqipen e zezë dy krenare në një fushë të kuqe. Ky flamur u bë simbol i pavarësisë kombëtare dhe më në fund u ngrit në Vlorë më nga Ismail Qemali kur Shqipëria u shpall shtet i pavarur. Konica është quajtur si krijuesi i prozës moderne shqipe. Kur unë vendosa të bashkohesha me kryqëzatën për pavarësinë e Shqipërisë, e para gjë që më bëri përshtypje ishte mungesa e plotë e veprave letrare shqipe me vlera artistike.


Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në rrjetet... Roma–Partizani ndez “Air Albania-n”, Rama: Gjithçka do jetë specialepara një dite - RTKMë 12 gusht në orën 20:00 do të luhet miqësorja Roma-Partizani në Stadiumin “Air Albania”, një prej eventeve më madhore të sportit përgjatë muajit gusht. Miqësorja Partizani-Roma, Rama: Nesër mbrëma “All is Special”para një dite - Java NewsKryeministri Edi Rama ndau sot një video promovuese të ndeshjes miqësore mes kampionëve të Shqipërisë, “Partizanit” dhe “Romës” që do të zhvillohet nesër në orën 20:00 në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.... Miqësorja Partizani-Roma, Edi Rama: Nesër mbrëma “All is Special”para një dite - Gazeta Tema Kryeministri Edi Rama ndau sot një video promovuese të ndeshjes miqësore mes kampionëve të Shqipërisë, “Partizanit” dhe “Romës” që do të zhvillohet nesër në orën 20:00 në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.... Roma-Partizani ndez më 12 gusht Air Albania, Rama: Gjithçka do jetë specialepara një dite - RTSHMë 12 gusht në orën 20:00 do të luhet në Stadiumin Air Albania, një prej eventeve më madhore të sportit përgjatë muajit gusht, miqësorja Roma-Partizani.


Risia e transmetimit, Supersport e solli për herë të parë në


(TV DREJTPËRDREJT) Partizani Tirana Erzeni transmetim


About

Welcome to the group! Connect with other members, get updates and share media.

ARTIST

bottom of page