top of page

LINKIFY

Public·13 ARTIST

[НАЖИВО] Чорноморець Оболонь-Бровар прямий ефір 12 серпня 2023


Інші футбольні новини У Львові завершився відбірний турнір «Кубок Кароля Войтили». Дострокову перемогу у ньому завдяки перемогам над литовським «Екранасом» 5:0 та таллінською «Флорою» 3:0 здобули львівські «Карпати», які й поїдуть на фінальну стадію до Риму. Нагадаємо, що у цьому турнірі беруть участь гравці молодіжних складів клубів. Минулого тижня в автокатастрофі загинув фотокореспондент «Карпат», ІТАР-ТАСС та УНІАН Олександр Баран, який у Львові вважався одним з найкращих спортивних фотографів. Про це написали як львівські, так і центральні ЗМІ.
Куди ділось табло? Зняти-зняли, а повісити назад забули... У відповідь: « Стадіон не належить ПФК «Нива». Про врізані зарплати, черги і суддю Барановського Окрема тема кубковий матч «Ниви» з алчевською «Сталлю», який відбувся 14. 08 на міському стадіоні. Вінничани програли 1:4. Однак, за інформацією «джерела» програш був очікуваним. Як повідомило «д», минулої середи гравці отримали зарплату на 30-40% меншу за обіцяну. І це при 7 виграшах в 9 іграх. До того ж президент клубу Караванський ніби заявив, що за виграші в Кубку платити не буде, на це він, мовляв, на має грошей і на кубкові витрати він не розраховує. Ймовірність такої ситуації підтверджує той факт, що напередодні матчу в ЗМІ головний тренер «Ниви» Блавацький заявив, що команда, мовляв, в кубку виконала своє завдання. З такою «психологією переможця» іншого очікувати і не варто було.


«Нова ера»: «До Євро-2012 у Києві побудують 55 готелів» − У Києві для розміщення гостей Євро-2012 планується побудува­ти 55 готелів загальним фондом 13169 номерів. Крім того, футбольних уболівальників розміщуватимуть у гуртожитках, гуртожитках готельного типу і міжнародному молодіж­ному центрі. Заявлені міською владою плани у декілька разів перевищують ви­моги УЄФА для проведення чемпіонату. Проте, на думку експертів, че­рез наслідки світової фінансової кризи залучити кошти для зведення такої кількості готелів навряд чи вдасться.


Чтобы футбольный клуб был подкреплен серьезным финансированием, крепко стоял на ногах, нужно сформировать его в формате акционерного общества, привлечь крупный капитал, да и всех николаевцев. Ведь каждый истинный ценитель футбола мог бы вложить сюда кто сто, а кто и тысячу гривен. Вот тогда бы и появилась истинно народная команда, возрос бы интерес к футболу. Моя мечта, чтобы вернулись те времена, когда великолепная игра николаевских футболистов собирала полные стадионы» («Вечерний Николаев», 11. 08).


Перемогу з рахунком 3:0 святкували господарі змагань − бучацька команда. А «бронза» дісталася команді Чортківської районної ради. Повторні матчі кубка України серед аматорських команд для двох тернопільських колекти­вів склалися по-різному. Якщо збаразький «Галич» здолав свого суперника з Володимира-Волинського і пробився до чвертьфіналу кубка, то «Лан» з Великої Березовиці Тернопільського району так і не зміг надати контраргументів львівській «Галичині».


Як розповів тренер «Галича» (м. Збараж) Володимир Курило, матч для його підопічних склався не надто важко. Це й не дивно, адже збаразькі у першому матчі на виїзді впевнено перемогли − 3:0. Уже на 7 хвилині за фол проти Ігоря Бадла, який обіграв воротаря і взявся направляти м’яча у порожні ворота, при цьому кіпер порушив на ньому правила, арбітр матчу призначив пенальті. Його чітко реалізував Автанділ Гвіанідзе (1:0). Тільки-но розпочався другий тайм, як вже Гвіанідзе різаною передачею залишив поза грою двох оборонців, і Бадлу нічого не залишалося, як скористатися слушною нагодою (2:0). Третій гол за «Галич» забив Остап Єланський, котрий увійшов у штрафний майданчик з місця правого крайнього і перекинув м’яча через воротаря (3:0).


Гол престижу за молоду команду «ВІК» забив Олександр Тютченко, з першим ударом якого справився збаразький кіпер Олександр Шпирка, а на повторний зреагувати не зміг (3:1). «Галич» (Збараж) − «БРВ − ВІК» (Володимир-Волинський) − 3:1 (1:0). Важко було сподіватися, що у повторному матчі дебю­тант Всеукраїнських змагань ФК «Лан», який представляє другу лігу Тернопільського районного чемпіонату, зможе ліквідувати дефіцит у п’ять м’ячів (1:6 у першому матчі). Однак молода березовицька команда не стушувалася за гучними іменами суперника і методично насідала на ворота «Галичини», якою керував відомий у минулому футболіст львівських «Карпат» Андрій Покладок. Лише Тарас Літинський двічі із вбивчих відстаней мав відкривати рахунок, однак фортуна відвернулася від форварда «Лану». Згодом капітан «Лану» Олег Рожук перекидав через кіпера львів’ян Назара Литвина, однак у ворота не поцілив.


Взагалі − то, успіхи МФК «Миколаїв» привели до думки деяких місцевих оглядачів, що «... кажется, николаевская футбольная команда потихоньку выходит из кризиса? Вроде бы и хорошо, нужно радоваться. Если не помнить о том, в какой лиге мы теперь играем... К сожалению, немало усилий нужно будет приложить, немало средств нужно будет потратить для того, чтобы вернуть николаевский футбол на тот уровень, на котором он находился совсем недавно. Это только сказка скоро сказывается, это только потерять все можно в один момент... Подниматься намного тяжелее, чем опускаться, а ведь николаевская футбольная команда просто грохнулась вниз? («Скиф», 10. 08). «Не переживайте, скоро МФК «Николаев» вновь окажется в первой лиге» − читаємо відповідь на це запитання в газеті «Вечерний Николаев», де розміщено інтерв’ю керівника адміністрації Заводського району міста Миколаєва Володимира Клименка, який зазначає: «Вопрос в другом: большой футбол − это большие деньги.


[[[TV*]]=] Чорноморець Оболонь-Бровар пряма - Olam.life


Чорноморець – Оболонь пряма трансляція матчу


Но игра украинцев глаз болельщика, к сожалению, по-прежнему не радует: минимум конструктивизма в атаке и постоянные провалы в обороне. Игра в Алма-Ате − наглядный тому пример. И пусть никого не вводит в заблуждение убедительная по счету победа над скромной сборной Казахстана. Наши в очередной раз выехали на классе Андрея Шевченко… Впереди у сборной куда более серьезные соперники. Ближайший − Хорватия, неплохо показавшая себя на Евро-2008. С Дарио Срной и компанией при такой игре (вернее, отсутствии оной) можно получить по полной даже на своем поле. У Михайличенко месяц на решение проблемы под названием «Как нам поставить игру сборной? » («Крымское время»).


[TV#] Дніпро-1 Полісся дивитися прямий ефір 6 серпня 2023


(онлайн#) Чорноморець Оболонь-Бровар дивитися матч


Після звітного туру у першій групі двовладдя − по 26 очок мають козлівські «Товтри» і збаразький «Галич». У другій групі лідирує підволочиський «Збруч», в активі якого 19 очок. Матчі наступного туру чемпіо­нату області відбуваються 14 вересня. У селі Скоморохи Бучацького району, на базі в оздоровчому комплексі «Лісовий», відбулася спартакіада серед працівників органів місцевого самоврядування Тернопільської області. Спортивний захід був присвячений Дню фізичної культури і спорту. Працівники органів місцевого самоврядування змагалися у шахах, стрільбі, настільному тенісі, дартсі, волейболі і міні-футболі, легкоатлетичному двоборстві, стрибках у довжину тощо. У змаганні з міні-футболу у фіналі зійшлися команди Бучацької і Тернопільської районних рад.


Місцеві аналітичні публікації, радіо і телепередачі на тему Євро-2012 відсутні. Учасники чемпіонату Тернопільської області з футболу провели чергові матчі другого кола. У першій групі збаразький «Галич», перемігши у Теребовлі місцевий «Бровар» (3:1), узяв реванш у «пивоварів» за поразку у фіналі кубка області. Першу перемогу у чемпіонаті здобув ФК «Борщів», який вдома здолав КЛФ «Біла» Тернопільського району з рахунком 2:1.


[сьогодні] Чорноморець Оболонь-Бровар прямий ефір 12


Чорноморець – Оболонь. Дивитися онлайн. LIVE трансляція


По мнению страховщиков, проект нужно дополнить нормой, в соответствии с которой в горсоветах инвестиционные проекты будут регистрироваться лишь при наличии договора страхования строительно-монтажных рисков. Без регистрации же проекта инвестор не сможет получить землю в аренду для строительства объекта. Кроме этого, предложено вменить инвесторам в обязанность страхование ответственности работодателя за ущерб, нанесенный жизни и имуществу иностранных работников».


Стосовно готовності стадіонів, то у Дніпропетровську перший стадіон до проведення Євро-2012 готовий. Місто успішно здало стратегічний об’єкт − стадіон «Арена − Дніпро». Саме там пройдуть вирішальні футбольні матчі. Стадіон розрахований на понад 30 тисяч уболівальників. Його будівництво коштувало 45 мільйонів євро. Зовнішня реклама.


Мне не понятно, почему, например, транслируются все без исключения матчи дебютанта премьер-лиги ФК «Львов», а наша команда, как и «Таврия», на экранах телевизоров практически отсутствует». Отметим также, что «Феникс-Ильичевец» на минувшей неделе презентовал свою новую эмблему. Она помешена на официальном сайте калининского клуба. 2.


[[[наживо hd===]'']] Чорноморець Оболонь-Бровар - Prevo


У статті підіймається проблема жалюгідного стану санітарної авіації в Івано-Франківській області. У статті вже на самому початку згадується, що навесні цього року під час координаційної ради з підготовки до Євро-2012 міністр охорони здоров’я України Василь Князевич заявив, що має намір до 2012 року відновити повноцінну санітарну авіацію в містах, які прийматимуть матчі Євро-2012. Говориться, що для Івано-Франківської області ця проблема є актуальною ще й тому, що багатьох хворих у лікувальні заклади госпіталізують з віддалених гірських сіл. А враховуючи те, що область є туристичним регіоном − це питання набирає ще більшої ваги. Автор статті зокрема зазначає, що місцева влада «не дуже хоче говорити на цю болючу тему».


Матч Оболонь - Перша Ліга 2012-13 - Футбол 24


((Сьогодні)) Чорноморець Оболонь-Бровар дивитися


Но Казахстан все же не Беларусь, и Украина берет очередные три очка…». 10. Луганськ Рекламы по проведению «Евро 2012» на улицах города и в СМИ нет. Областная программа по «Евро» не принята и что с ней будет − неизвестно. В газетах «Вечерний Луганск» и «Ракурс» футболу посвящены небольшие материалы. В «Ракурсе» уделяется внимание первой лиге, в статье говорится об играх алчевской «Стали» и луганского «Коммунальника». «Коммунальник» второй раз в этом сезоне одержал победу, которая позволила команде с 17-го места подняться на 14-е. Причем обе победы были домашними. В команде произошли кардинальные перемены − из состава, игравшего при тренере Юрие Малыгине, новый наставник Михаил Дунец оставил всего троих игроков.


В Свердловске решили не рассчитывать на пополнение из ДЮСШ, а воспитывать собственную смену. Огорчает то, что в составе команд нет представителей Старобельска и Попасной, хотя старобельские юноши еще год назад участвовали в первенстве Украины. Продолжается первенство городов Красный Луч, Брянка, Славяносербск и Перевальск. В Красном Луче и Брянке, пожалуй, уже все ясно − краснолучский «Шахтер-Вахрушево» не просто лидирует, а с отрывом, и догнать команду уже вряд ли кому удастся, а брянковский «Горняк» дает фору второй команде целых 12 очков, правда, у преследователей игра в запасе.


[[ЖИВИЙ СПОРТ@@@]] Оболонь-Бровар Динамо Київ дивитися


Попри цю поразку, хлопці за літо значно додали у фізичних і технічних показниках. Останніми на поле виходили дебютанти ДЮФЛ − гравці групи U-14. Нашу команду цієї вікової категорії тренує уславлений в минулому захисник «Волині» і її багаторічний капітан Олег Іванович Федюков. Дебют видався успішним. Дещо містична дата проведення 2-го туру чемпіонату ДЮФЛ України − 13-те вересня − стала доволі комфортною для всіх чотирьох команд молодіжного складу «Волині».


В інших матчах «Товтри» (смт. Козлів Козівський район) доволі легко обіграли «Колос» з Бучача (5:0), а ФК «Тернопіль-Педуніверситет» − «Ниву» з Великих Гаїв Тернопільського району − 4:1. Як не виглядає прикро і дещо несподівано, але доводиться констатувати, що такий футбольний край, як Бережани, вже не представлений у чемпіонаті області. Після «Скляра» знявся з турніру і «Сокіл», який презентував бережанський агротехнічний інститут. Начебто, через фінансові негаразди. У другій групі зафіксовано такі результати: ФК «Скала» (Скала-Подільська) − «Марспирт» (Марилівка) − 0:2; ФК «Зборів» − «Збруч» (Підволочиськ) − 0:0; ФК «Тернопіль-Педліцей» − «Товтри-2» (Козлів) − 0:1; «Гірник-Скалатський замок» (Новосілка Підволочиського району) − ФК «Козова-Агро» − 1:1.


Центральний матч туру відбувся у Лубнах, де місцева команда впевнено переграла ФК «Миргород» з рахунком 5:1. Після цієї перемоги ФК «Лубни» вийшов на друге місце в турнірній таблиці. На третю позицію перемістився кременчуцький «Гірник», який з мінімальним рахунком вдома виграв у ФК «Пирятин». Що цікаво, далеко не футбольний рахунок був зафіксований у зустрічі дублерів цих команд, кременчуцькі юнаки забили двадцять «сухих» мячів у ворота гостей. Цікаву гру останнім часом демонструє «Зоря» з Гоголево.


(НАЖИВО>>>) Чорноморець Оболонь-Бровар онлайн


About

Welcome to the group! Connect with other members, get updates and share media.

ARTIST

bottom of page