top of page

LINKIFY

Public·13 ARTIST

[[[STREAMOVÁNÍ>]*]] Baník Hradec Králové přenos živě 12 srpna 2023


42' Baník si počínal nedovoleně, proto budou hosté zahrávat standardní situaci. 41' Blažek sice přihrával k bráně, kde si na zadní tyč nabíhal Kubala, míč byl ale hodně prudký a druhý jmenovaný ho nestihl zpracovat. 40' Ewerton zabránil tomu, aby šli hosté do útoku, v kombinaci pokčačuje Baník. 39' Filip Blažek teď běžel sám na gólmana, ale situaci nevyřešil ideálně, balón totiž skončil na připraveném Bajzovi. 37' Hodně dlouhý pas domácích skončil až u Bajzy. 35' Mezitím, co domácí fanoušci chystali velkou spoustu vlajek, si nedovoleně počínal hostující hráč František Čech, který obdržel žlutou kartu.
[[Živá TV!]==] Baník Hradec Králové přenos živě 12.08.2023 c


FC Baník Ostrava - FC Hradec Králové, přímý přenos, live


Na levé straně měl hodně volného prostoru Ewerton, jeho pas do vápna ale zlikvidoval bránící hráč. Vše je v pořádku, Bajza může rozehrát. Teď dochází k přezkoumávání situace na videu. 9' Juroška našel ve vápně Almásiho, ten si sice balón zpracoval, pak se ale zřítil k zemi, rozhodčí však zůstává v klidu. 8' U míče je znovu Baník, ten postupnou kombinací postupuje k bráně Hradce Králové. 7' Baník se provinil faulem u středu hřiště, a tak to bude hosté, kteří se postarají o rozehrávku.


59' Tetour si počínal velice dobře, když u středové čáry vybojoval balón, pak společně se svými spoluhráči založil rychlý protiútok, při něm byl však zastaven hostujícím obráncem, i když se ostravští fanoušci domáhali přerušení hry, tak rozhodčí zůstal v klidu. 58' Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava (Filip Blažek).


6' Baník se znovu žene do útoku, na pravé straně se ocitl nikým nehlídaný Ewerton, nicméně zvolil přihrávku na své spoluhráče, kteří žádnou střelu nevyprodukovali. 5' Lischka výborně centroval do vápna, kde z voleje pálil Kubala, aby však bránu trefil, musel by mířit trochu přesněji, o malou chvíli později ještě zakončoval Almási, ale ani ten hradeckou bránu neohrozil.


[[Streamování===]#] Baník Hradec Králové přenos 12.08.2023


90' Pohádkové nastavení. V posledních vteřinách se prosadil Tanko, 2:0 Úleva. Střídající Buchta v nastavení nedal ranou na zadní tyč Bajzovi šanci, 1:0 90+6' Baník právě vstřelil branku! Nicméně je to Baník, který znovu skóruje a vede 2:0! Hradečtí znovu zaváhali v obraně a domácí toho využili, o přesně mířenou střelu se postaral ABDULLAHI TANKO. Asistence: Matěj Šín. 90+4' Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází František Čech, přichází Samuel Dancák. Ve středu hřiště ale došlo k faulu na hostujícího hráče, proto se k míči staví Hradec. 90+2' Na Městském stadionu ve Vítkovicích právě propukla velká radost, Baníku se totiž poprvé v této sezóně podařilo skórovat ze hry! DAVID BUCHTA uběhl po pravé straně, přesunul se k šestnáctce, odkud vypálil ke vzdálenější tyči, brankář Hradce neměl šanci.


45+1' Hned poté, co čtvrtý sudí oznámil, kolik se v prvním poločase nastaví minut, došlo u šestnáctky u hostující branky ke střetu dvou hráčů, ve hře pokračuje Hradec. Odkop od hradecké brány skončil v moci domácích fotbalistů. 43' Kodeš to po zmiňované standardce zkusil z malého vápna, na Letáčka sice nevyzrál, na levé straně se pak ale ještě objevil Kučera, který však přes domácího brankáře neprošel.


Baník Ostrava vs FC Hradec Králové – živé skóre - Sofascore


34' Už to vypadalo, že Ewerton vybojoval rohový kop pro Baník, vše je ale jinak, o odkop se postará Bajza. 33' Hosté celkem dlouho kombinovali na útočnou polovině, avšak domácí defenziva si následně poradila s nabíhajícím Kučerou. 31' Kubala vrátil míč Ewertonovi před šestnáctku, tomu střelecký pokus moc nevyšel, protože mezi tři tyče nemířil. 30' Další ostravská rozehrávka nebyla přesná, jenže hosté balón vyrazili do zámezí. 29' Kpozo si nabíhal pro balón u autové čáry, nestihl ho však na hrací ploše, a tak uvidíme odkop od hostující branky. 27' Almási si sice na středu hřiště vyskočil pro míč, jeho protihráč Heidenreich byl ale úspěšnější, pokračují tedy hosté. 26' Bitriho nepřesná hlavička skončila v autu.


77' Hraje se z jedné strany na druhou, žádná větší příležitost ale v posledních minutách k vidění nebyla. 75' ze hřiště odchází Jakub Kučera, přichází Petr Pudhorocký. 74' Tanko chtěl penaltu, za simulaci dostal žlutou Baník ve středu hřiště změnil směr hry, na bránu pak běžel nikým nehlídaný Tanko, Bajza proti němu hodně vyběhl a podrazil ho, ale žlutou kartu dostává domácí hráč. 73' ze hřiště odchází Jiří Boula, přichází Tomáš Rigo, ze hřiště odchází Filip Kubala, přichází Abdullahi Tanko. 71' Teď už jsme ale na druhé straně, kde se Hradec snaží vymyslet, kudy by se dalo dostat k Letáčkovi. 70' Hradecká defenziva byla o něco rychlejší, a tak Almási na balón ani nedosáhl.


Na středu hřiště došlo k nedovolenému zákroku na Almásiho, sudí proto přerušil hru a pokračovat bude Baník. 18' Po přihrávce od Blažka pálil Kubala, Bajza byl na místě a míč chytil. 17' Znovu kombinuje Baník. 16' Ewerton si poradil s bránícím hráčem a přihrál Almásimu do vápna, ten pálil z první, jenže hostující brankář si nemusel dělat starosti, protože míč bránu těsně minul. 15' I po další rozehrávce Bajzy skončil balón u domácích hráčů, kteří proto mohou pokračovat ve hře. 14' Hostující brankář je po předchozím zákroku viditelně otřesený, proto dochází k jeho ošetření. 12' Rychlého protiútoku využil Kodeš, kterého nikdo nehlídal, hostující kapitán si tak v klidu naběhl na pravou stranu, jeho střelu však Letáček v pohodě chytil. 11' Jenže jeho odkop skončil jen na kopačkách domácích hráčů.


Asistence: Tomáš Rigo. 90+1' Bajza zastavil míč, který letěl z velké dálky, pak rychle rozehrál. 88' Po ostravském zakončení se míč nacházel u tyče, nikdo ale nebyl tak pohotový, aby ho dorazil za čáru. Hradečtí odvrátili dlouhý pas Ostravy na roh. 87' Madleňák si počínal zkušeně, když přes napadajícího hráče vrátil balón Bitrimu. 86' Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Daniel Tetour, přichází Matěj Šín, ze hřiště odchází Patrick Kpozo, přichází Matej Madleňák. 85' Rigo se sice postaral o střelu, avšak ani tento pokus nebyl přesný. Baník má v posledních chvílích velké problémy s přechodem k bráně, když už se navíc domácí přesunou blíže k Bajzovi, tak nejsou schopni vyprodukovat střelu.


FC Baník Ostrava


69' Kubala posouval balón blíž k bráně, kde však nikdo nebyl, a tak následuje další odkop od hostující branky. 67' Letáček zvolil rozehrávku na krátko, Lischka pak na u postranní čáry propadl a balón získal Vašulín, každopádně od něj se míč odrazil do zámezí, proto to ostravský celek nemusí tolik mrzet. Dnešní utkání sleduje 7042 diváků. 65' Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava (Jan Juroška). 64' Bajza mohl zůstat v klidu, protože míč do jeho blízkosti vůbec nedoletěl, Baník ale zůstává na útočné polovině.


Domácí mají k dispozici další rohový kop. 63' Tetour svým dlouhým centrem našel jen hlavičku jednoho z obránců hostujícího celku. 62' Juroška sice chyboval ve středu hřiště, pak byl ale faulován, takže Baník znovu získává balón. 61' Ale ani z něj nepřišlo ohrožení hradecké brány. Kubala posunul míč na levou stranu na Ewertona, jeho pokus skončil za autovou čárou a Baník bude kopat rohový kop.


25' Díky faulu na pravé straně bude Baník rozehrávat od vlastní lavičky. 24' Lischka odvrátil útok Hradce do zámezí, odkud teď hosté budou rozehrávat. 23' Teď se Ewerton k míči nedostal, při jeho snaze fauloval Heidenreicha, o další rozehrávku se tak postará Bajza. 21' Chvíli to vypadalo, že by domácí mohli založit nový útok, jsou to ale naopak hosté, kteří míří dopředu. 20' Almási se před šestnáctkou hodně dobře uvolnil, následnou přihrávkou našel Ewertona, který to myslel dobře, když balón posouval do malého vápna, jeho záměr ale vystihla hradecká defenziva. 19' Ewertonovu přihrávku do šestnáctky zastavila obrana Hradce.


57' Po delší době se do útoku dostal i Baník, Blažek sice centroval do šestnáctky, jenže tam se v tu chvíli nikdo z jeho spoluhráčů nenacházel. 56' Napřed to vypadalo, že Bajza rychle rozehraje, když ale uviděl rychle nabíhajícího Almásiho, míč raději chytil. 55' Snahu Hradce ale zastavil ofsajd, na rozehrávku už se chystá Lischka. 54' Hradec roztáhl hru na celou šíři hřiště a veškerými silami se snaží projít k Letáčkově bráně. 52' Jenže právě rohový kop se domácím nepovedl, balón jen proletěl na druhou stranu. 51' Ewerton se prodral k přihrávce pro Kpoza, jeho následné zakončení bylo sraženo na roh. 50' Hradecká kombinace skončila u Lischky, domácí ale balón moc dlouho neudrželi. 49' Ve hře pokračuje Baník, ze zámezí rozehrál Juroška.


Ostrava - Hr. Králové | ONLINE | 12. 8. 2023 15:00 | FORTUNA:LIGA 2023/2024 | ŽIVĚBaník měl v dnešním utkání jasnou převahu, avšak během devadesáti minut se žádnou přesnou trefou neprezentoval, i když se v první půli dostal do dvou obrovských šancí. Když už to vypadalo, že v Ostravě dojde k dělbě bodů, tak domácí udeřili, dvě branky během čtyř minut rozhodli o tom, že si Baník připisuje první tři body v této sezóně, naopak Hradec Králové odjíždí s prázdnou. Držení míče: 69%: 31%. Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 6:1. Rohy: 4:0. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 15:20.


[[[ŽIVÝ PŘENOS#]++]] Baník Hradec Králové přenos živě 12/08


About

Welcome to the group! Connect with other members, get updates and share media.

ARTIST

bottom of page