top of page

LINKIFY

Public·13 ARTIST

[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË@@] Partizani Tiranë Roma drejtpërdrejt falas 12 gusht 2023


Lajmet - Sport
(Falas) Partizani Tiranë Roma drejtpërdrejt live 12 gusht 20


(SHIKO ONLINE-) Ludogorets Razgrad Ballkani shiko live 19 ko


Bëhet fjalë për sulmuesin vlonjat, Silvio Merkaj, i cili ishte pjesë e Virtus Entellas... Futboll Leo Messi nuk ndalet. Ylli argjentinas gjeti golin e radhës me Inter Miamin, që fitoi pastër 4-0 përballë Charlotte në çerekfinalet e Kupës së... Ligue 1 PSG prezanton Ousmane Dembele. Kampionët e Francës paguan klauzolën 50 mln euro te Barcelona në “limitet” e skadencës së saj dhe përforcuan linjën e...


RTSH-ja surprizon sërish, kombëtarja e femrave vjen falas


(FUTBOLLI<) Teuta Durrës Laçi drejtpërdrejt live 9 prill 2023


[[Shikoni==]] Partizani Tiranë Roma drejtpërdrejt live 12.08


A po ecën Erjon Braçe brenda PS-së në rrugën e Ben Blushit? (Të gjitha kritikat që bëri dje ndaj Edi Ramës)Flash News KRYESORE Politiko 16 Nëntor 2017, 15:22 Që në fund të mandatit të parë qeverisës, Erjon Braçe filloi të kritikonte hapur kryeministrin Edi Rama, shpesh herë, duke bërë dallimin midis tij si i majtë dhe kryetarit që mendon më shumë si politikan. Gjithsesi, me afrimin e fushatës elektorale, këto kritika të Braçes filluan të zbeheshin, për t’u rishfaqur më publikimin e emrave të ministrave të rinj të kabinetit të dytë. Ndonëse një politikan me karrierë brenda PS-së dhe shumë aktiv në Kuvend dhe terren, Erjon Braçes nuk iu besua asnjë portofol ministri, por Rama u mjaftua duke i dhënë postin e kryetarit të Komisionit të Ekonomisë. Kritikat e para filluan të drejtoheshin ndaj Niko Peleshit, ministër i Bujqësisë, dhe i preferuari i Ramës brenda partisë. Ditën e djeshme, ai ishte i ftuar në emisionin ‘Kolaudim’ në InTv, ku kritikoi hapur qeverinë e kryeministrit Edi Rama në shumë çështje.


((FALAS##)) Partizani Tiranë Roma transmetim i drejtpërdrejt


Pavarësisht se ajo pjesa e financimit të drejtpërdrejtë shkon gati 26 milionë dollarë për vitin 2018-të, sërish nuk mjaftojnë, ndërkohë nga ana tjetër instrumenti i shpërndarjes së këtyre parave duhet parë shumë mirë, deri më tani ka vajtuar te ata që janë të mëdhenj në bujqësi dhe jo te ata që janë bujq dhe që kanë një ekonomi të vogël bujqësore. -Për shijet e mija ajo që unë kam parë në Palasë nuk vlen, nuk më duket ndonjë investim strategjik.


Në një element që për mua është themelor, si i majtë, që ka të bëjë me pabarazinë, tek 5-sa dhe me zor. Shqipëria ka një problem shumë të madh, pabarazinë e thellë mes 10% të këtyre familjeve dhe 90%-shit tjetër. Ngel te një pjesë e taksave. Unë do të preferoja që tatimfitimi mbi këto kompani që kanë marrë kontrata koncesionare në Shqipëri dhe që veprojnë në kushte monopoli dhe mbi të gjitha një pjesë e tyre vijnë nga parajsa fiskale, të ishte më i lartë. Taksa e ndërtesës llogaritet mbi bazën e vlerës, nuk mund të llogaritet njësoj. Pensionistët nuk mund të paguajnë taksë për ndërtesën.


[[Shikoni@@]] Europa Dukagjini transmetim i drejtpërdrejtë 2


-Kam përshtypjen që kryeministri po mundohet të përfaqësojë një gamë të gjerë të familjeve ekonomike në Shqipëri. Mendon më shumë nga pikëpamja elektorale sesa nga pikëpamja sociale. Unë kam një fokus tjetër. Te ai fokusi që kam, mbase jam edhe më i majtë se ai. -Për mua bujqësia mbetet një prioritet i rëndësishëm. Fshati duhet të mbetet prioritet absolut i qeverisë.


[shikoni drejtpërdrejt<] Egnatia Partizani Tirana transmetim


About

Welcome to the group! Connect with other members, get updates and share media.

ARTIST

bottom of page